MINI Klub Hrvatska - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?!

+2
Sax
rodryguez
6 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?! - Page 2 Empty Re: aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?!

Postaj by Sworks pon stu 15, 2010 9:39 am

sretno!
Sworks
Sworks
Advanced

Broj postova : 65
Age : 36
Registration date : 08.11.2010

[Vrh] Go down

aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?! - Page 2 Empty Re: aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?!

Postaj by Leloo pon stu 15, 2010 12:05 pm

puno godina, malo kilometara....izgleda jako dobro!al rodryguez kako to da razmišljaš o ovoj boji??sjećam se da si moj i dujetov popljuvao...rekao si da je boja koma Razz
a vidi sada što ćeš uzeti? hehehe
Leloo
Leloo
Pro

Female Broj postova : 236
Age : 44
Registration date : 09.01.2009

[Vrh] Go down

aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?! - Page 2 Empty Re: aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?!

Postaj by Sax pon stu 15, 2010 12:25 pm

Sax
Sax
MINIholic

Male Broj postova : 330
Age : 47
Registration date : 12.08.2008

http://www.myspace.com/popperband

[Vrh] Go down

aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?! - Page 2 Empty Re: aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?!

Postaj by rodryguez sri stu 17, 2010 10:39 pm

he,he leloo.
nije meni ta boja ali kad kupujes polovni auto nemas puno za birat,ako je auto korektan da je neznam koje boje uzeo bi ga.

bio sam u umagu.nazalost nista od kupnje.
zadnja cijena auta je bila 11 000 eura ,s time da je auto regan 1 mj.i sa prijepisom i registracijom bi me dosao cca 11 800.

cijena i nije bila vise od toliko problem.
nisam skuzio da je taj auto bio od clana s foruma fly.
naime problem je bio sta smo skuzili da su vratafarbana.
stari bi ga bio uzeo ali ofcors da je cijena bila malo manja.
bili smo spremni dat cca 10 700 eura iako meni nije bilo po volji.
nismo se uspjeli dogovorit i auto je danas prodan.

starom zao ,meni i nije bas.




Zadnja promjena: rodryguez; pon pro 27, 2010 12:18 pm; ukupno mijenjano 1 put.
rodryguez
rodryguez
Pro

Male Broj postova : 215
Age : 40
Lokacija : rijeka
Registration date : 07.04.2009

[Vrh] Go down

aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?! - Page 2 Empty Re: aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?!

Postaj by M A R I N čet stu 18, 2010 6:46 pm

porez ti je na mini coopera od 120ks 1300kn s vezom Smile , bez veze 2500kn , osiguranje s 50% ti je 2200kn, bez bonusa 4500kn, tehnički i tablice i ostalo još oko 1000kn, tako da znaš okvirno kolko bi te došla rega i prijepis s tim da pričam o cooperu sa 117ks, znač za S-a ti je sve ovo još podebljano, plus ako oćeš kasko ti je još nekih 2200kn

i bolje da ga nisi uzeo prevelika je to cijena za auto 2002god. , kako si krenuo za tebe nema auta u Hr. lol!

M A R I N
Advanced

Male Broj postova : 50
Age : 41
Registration date : 02.10.2010

[Vrh] Go down

aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?! - Page 2 Empty Re: aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?!

Postaj by rodryguez pet stu 19, 2010 1:10 am

..cuj.neznam kakve ti veze imas ali i ja ih imam poprilicne.2002 god. cooper S kataloski vrijedi 50 000 kn,rekli su mi sa tablicama prijepis itd. cca 1800 kn+tablice 200 kn,registracija je cijela cca 500 eura sa 50% bonusa a kasko 2200 kn.vjeruj mi nitko nema bolju vezu za te stvari od mene.

sta se tice auta,i ja sam zakljucio isto sta i ti.pre vise para definitivno,pogotovo kad sam skuzio da je 80% auta farbano.
..ok,kupujem polovni auto ali onda mi reci.podrapan je kljucem ili sl.i to je to,ovako mi sve sumljivo.
bilo je tu jos par sitnica koje su barem meni smrdile,ali necu sad o tome,ali to je sad manje vazno.

ma zaboli me.imam pare.ok,puna mi je kapa gledanja oglasa i trazenja auta.zelim ga parkirat ispred kuce da ne mislim vise na auto ali ako sam do sad cekao..pricekat cu jos.
naletit cu kad-tad..negdje se neki cooper S u nekoj garazi skriva i samo ceka mene da ga kupim.samo treba izvirit.
aj jedino bi mozda chakmate uzeo,da naletimna neku ok cijenu.

da imam nekog tko mi moze auto nac vani mozda bi ga uzeo vani ali neam.
cekat cu jos.
tko ceka-doceka!!!
Wink


rodryguez
rodryguez
Pro

Male Broj postova : 215
Age : 40
Lokacija : rijeka
Registration date : 07.04.2009

[Vrh] Go down

aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?! - Page 2 Empty Re: aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?!

Postaj by rodryguez pet stu 19, 2010 1:18 am



sax
ovaj cooper je cca 2 god ako ne i vise po oglasima.
uvezen iz italije,vozio ga neki decko cca god.dana,izgustirao se i prodao dalje.
zavrsio je u splitu.

bio je ovakav:

http://www.4kotaca.net/HR/oglas310666/Mini-Cooper-S.htm
i cijena mu je bila kao sto vidis 19 300 eura

sad je ovakav:

http://www.njuskalo.hr/auti/mini-cooper-1.6i-oglas-1616554

smrdi,smrdi..uzasno smrdi!!!

Very Happy
rodryguez
rodryguez
Pro

Male Broj postova : 215
Age : 40
Lokacija : rijeka
Registration date : 07.04.2009

[Vrh] Go down

aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?! - Page 2 Empty Re: aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?!

Postaj by Sax pet stu 19, 2010 12:12 pm

imas pravo...sad sam tek skuzio...vidjao sam taj auto po oglasnicima u onoj fazi sa svim naljkama....da, sumnjuvo imas pravo.

Steta, na stranici Weltauta izgledao je kao dobra prilika.
Sax
Sax
MINIholic

Male Broj postova : 330
Age : 47
Registration date : 12.08.2008

http://www.myspace.com/popperband

[Vrh] Go down

aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?! - Page 2 Empty Re: aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?!

Postaj by M A R I N pet stu 19, 2010 1:01 pm

Sax je napisao/la:imas pravo...sad sam tek skuzio...vidjao sam taj auto po oglasnicima u onoj fazi sa svim naljkama....da, sumnjuvo imas pravo.

Steta, na stranici Weltauta izgledao je kao dobra prilika.

odmah se skuži da je farban jer nijedan S- ne dolazi s original ofarbanim onim crnim plastikama oko blatobrana i kolone, al auto izgleda odlično, ako je dobro napravljen neznam zašto ga nebi neko uzeo

M A R I N
Advanced

Male Broj postova : 50
Age : 41
Registration date : 02.10.2010

[Vrh] Go down

aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?! - Page 2 Empty Re: aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?!

Postaj by Sax pet stu 19, 2010 3:03 pm

Pa ocito da nesto ne stima kad se auto vec 2 g. povlaci po oglasnicima....
Sax
Sax
MINIholic

Male Broj postova : 330
Age : 47
Registration date : 12.08.2008

http://www.myspace.com/popperband

[Vrh] Go down

aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?! - Page 2 Empty Re: aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?!

Postaj by Sworks pon stu 22, 2010 12:17 am

Sworks
Sworks
Advanced

Broj postova : 65
Age : 36
Registration date : 08.11.2010

[Vrh] Go down

aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?! - Page 2 Empty Re: aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?!

Postaj by rodryguez pon stu 22, 2010 1:17 pm

..prvog sam gledao u zagrebu.
he,he,krama nad svim kramama.

..drugi ima malo to much kilometara 150 000.

..treci je dujetov cooper.neznam.ne mogu sa sigurnoscu tvrdit ali rekao mi je da je to cooper kupljen u rijeci prije cca 3 god.pricao sam sa jednim deckom koji je prije bio vlasnik.
nije dobro.

..cetvrtinisam ni zvao.pre malo paea,sakrivene tablice( i na parkiranim autima okolo minia),kontam da je neka patka.

..peti iz rijeke.neam pojma,cijela rijeka bruji da je auto totalna krama,da je lik valjda 100 vlasnik a i auto je uvoz iz njemacke od jedne bivse auto kuce koja je samo krame imala za proda.

sve znm.nista zanimljivo.

e da.da se vratim na minia iz umaga.
naime kad sam prosli pon.isao gledat taj cooer pao je dogovor sa vlasnikom da ako auto ne proda u srijedu nekom liku koji dolazi gledat auto meni prodaje za 10 700 eura.s time da ce mi ga dopeljat u rijeku.
kad sam mu se javio u srijedu.rekao je da je auto prodan tj.da je ostavljena kapara i da je otisao za 11 000eura.
he,he nismo mu vjerovali ofcors.
nakon 2 dana ga frend zvao i ofcors.auto nije prodan.WTF!!!



Zadnja promjena: rodryguez; sri pro 22, 2010 12:03 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
rodryguez
rodryguez
Pro

Male Broj postova : 215
Age : 40
Lokacija : rijeka
Registration date : 07.04.2009

[Vrh] Go down

aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?! - Page 2 Empty Re: aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?!

Postaj by M A R I N pon stu 22, 2010 1:56 pm

samo sam čeko kad ćeš ovo iskomentirat lol! pa ti sve aute znaš u Hr.

ponudi ovome iz rijeke 8500milja eura keša i ako ti ga da, da je neznam kakva krama isplatit će ti se , uložiš 1500e da sve živo promjeniš i imaš odličan auto za 10milja e, samo treba provjerit da baš nije bio ubijen skroz, da je varen na pola i to Very Happy , kad kupuješ polovan auto uvjek moraš bit spreman uložit nešto u njega, uvjek nešto krepa Smile

M A R I N
Advanced

Male Broj postova : 50
Age : 41
Registration date : 02.10.2010

[Vrh] Go down

aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?! - Page 2 Empty Re: aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?!

Postaj by rodryguez pon stu 22, 2010 2:55 pm

...ok,ne kupujem auto sa zadnjom lovom cca 11 000-12 000 bi dao za auto s time da mi cca 3000 eura ostane doma jer mi treba za moj hobi i dodatnu zaradu tako da sam ubiti budet za auto ogranicio tako da mi ostane para a ne da auto kupujem zadnjom lovom i onda placem kad nesto krepa.
neda mi se.

p.s.
a i nije bas da ih se prodaje 100,tih par komada je vec mjesecima u oglasima i uglavnom sam svakog zvao,tako da i nije nesto cudno.
Wink

..neznam.neda mi se kupovat auto za 8500 eura i sredit ga za 1500 eura,bahato mi to i glupo kad znam da za 8500 eura mogu kupiti neki drugi auto u vrhunskom stanju.

kazem vam.bio bi uzeo ovog u istri da je lik spustio cijenu iako je bio farban.

ovako mi se cini da ce mu trebat puno srece da mu opet netko dode u umag i na stol 10 700 eura.

bavim se autima,znam sta je da ti netko da 5000 eura ,kamoli 10 000.
Wink

rodryguez
rodryguez
Pro

Male Broj postova : 215
Age : 40
Lokacija : rijeka
Registration date : 07.04.2009

[Vrh] Go down

aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?! - Page 2 Empty Re: aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?!

Postaj by Leloo pet stu 26, 2010 4:36 pm

rodryguez zna sve o svim mini-jima u Hr.... i šire cheers
čuj, moj ti je savjet da skupljaš lovu još par godina i kupiš novi, po svome guštu jer te ovako niti jedan neće zadovoljiti.Ili jednostavno, odustani od minija i kupi nešto drugo, jeftinije, jer si i ovako rekao da ima vrhunskih auta po puno,puno manjoj cijeni... btw nemoj vrijeđati istrijane...ima ih na ovom forumu i u klubu, pa je dosta neukusno
Leloo
Leloo
Pro

Female Broj postova : 236
Age : 44
Registration date : 09.01.2009

[Vrh] Go down

aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?! - Page 2 Empty Re: aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?!

Postaj by rodryguez pet stu 26, 2010 7:50 pm

evo,za tebe sam prepravio tj.obrisao zadnju recenicu.
uglavnom.
mogla si skuzit da bi ja bio uzeo i ovog u istri da je cijena opravdavala auto,ali je cijena bila daleko iznad onog sta sam ja vidjeo.auto je u suštini prekrasan i savrsen za laika ali za onog tko se kuzi u aute.tko se bavi autima i zna kako se skrivaju nedostaci ,sta znaci pofarbana vrata ili prefarbano 80% auta a da ti vlasnik tvrdi da nema pojma nista.
i jos je autolimar..!!!

samo pomalo.kupit u ga ja.samo su rijetki.jebat ga.
rodryguez
rodryguez
Pro

Male Broj postova : 215
Age : 40
Lokacija : rijeka
Registration date : 07.04.2009

[Vrh] Go down

aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?! - Page 2 Empty Re: aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?!

Postaj by Sax uto pro 21, 2010 5:59 pm

Sax
Sax
MINIholic

Male Broj postova : 330
Age : 47
Registration date : 12.08.2008

http://www.myspace.com/popperband

[Vrh] Go down

aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?! - Page 2 Empty Re: aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?!

Postaj by rodryguez sri pro 22, 2010 12:15 am

..to je taj iz umaga kojeg sam gledao prije cca mjesec dana.


rodryguez
rodryguez
Pro

Male Broj postova : 215
Age : 40
Lokacija : rijeka
Registration date : 07.04.2009

[Vrh] Go down

aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?! - Page 2 Empty Re: aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?!

Postaj by rodryguez čet pro 23, 2010 1:33 pm

..ja mislim da je to!!!
u pon stize auto u Rijeku.

Very Happy
rodryguez
rodryguez
Pro

Male Broj postova : 215
Age : 40
Lokacija : rijeka
Registration date : 07.04.2009

[Vrh] Go down

aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?! - Page 2 Empty Re: aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?!

Postaj by Sax čet pro 23, 2010 3:58 pm

ajd napokon! :-) Uzivaj!
Sax
Sax
MINIholic

Male Broj postova : 330
Age : 47
Registration date : 12.08.2008

http://www.myspace.com/popperband

[Vrh] Go down

aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?! - Page 2 Empty Re: aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?!

Postaj by rodryguez pon pro 27, 2010 11:57 am

OD DANAS NOVI MINI U RIJECI!!!
cheers
uzeo sam ovog iz umaga.
rodryguez
rodryguez
Pro

Male Broj postova : 215
Age : 40
Lokacija : rijeka
Registration date : 07.04.2009

[Vrh] Go down

aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?! - Page 2 Empty Re: aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?!

Postaj by M A R I N pon pro 27, 2010 10:50 pm

rodryguez je napisao/la:OD DANAS NOVI MINI U RIJECI!!!
cheers
uzeo sam ovog iz umaga.

ajde super to si si za pod bor kupio lol!

M A R I N
Advanced

Male Broj postova : 50
Age : 41
Registration date : 02.10.2010

[Vrh] Go down

aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?! - Page 2 Empty Re: aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?!

Postaj by rodryguez pon pro 27, 2010 11:38 pm

daaaa!!!hebote tri godine ga cekam.
rodryguez
rodryguez
Pro

Male Broj postova : 215
Age : 40
Lokacija : rijeka
Registration date : 07.04.2009

[Vrh] Go down

aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?! - Page 2 Empty Re: aj ljudi treba mi informacije o ovom autu?!?!?!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.