MINI Klub Hrvatska - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic

+8
Sax
red_S
Anek
s.s.
Leloo
dooper
Coop
Prenc
12 posters

Stranica 1 / 6. 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic Empty MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic

Postaj by Prenc uto oľu 10, 2009 3:55 pm

Poštovani članovi Mini Kluba...
dolaze na sunčani dani, toplije vrijeme i vrijeme je za izlete...
AKO STE ZA...ORGANIZIRALI BI DRUŽENJE...nekakav đir...pa koffi time...

Htio sam vidijeti da li netko ima koju ideju ..
da se baci koji datum...
koje mjesto-grad...
nudim se kao domačin pa da vidimo...:Smile

Bilo bi super da se nađemo i napravimo mali defile....našo bi se i koji sponzorić...ali šta nas je više to je bolje...

A J M O....ŠTA KAŽETE...

ČEKAM ODGOVORE...MOŽETE MI SE JAVITI I MAILOM,MYSPACEOM KAKO GOD...

Pozz Prenc
Prenc
Prenc
Pro

Male Broj postova : 248
Age : 43
Lokacija : ISTRA
Registration date : 10.09.2008

http://www.myspace.com/prenc

[Vrh] Go down

MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic Empty Re: MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic

Postaj by Coop uto oľu 10, 2009 7:10 pm

druženja forumaša su uvijek do sad bila 1 na 1 Wink

ali ne vidim razloga zašto se ne bi mogli svi naći. Nekako mi se čini da je veliki dio članova izvan kontinenta, ali definitivno bi svima bilo najlakše doći do metropole.

predložite, pa ako se moderatori s time slože... Wink
Coop
Coop
MINIholic

Male Broj postova : 288
Age : 34
Lokacija : Sisak - Zagreb
Registration date : 23.07.2008

http://miniklub.tk

[Vrh] Go down

MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic Empty Re: MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic

Postaj by dooper sri oľu 11, 2009 1:09 am

Ja planiram krajem ovog tjedna do Zg... Smile nisam mislio sa minijem ili ali eto.
Ja sam ZA Smile
Ne mora biti ovaj tjedan (malo je knap) ali bilo koji vikend ja mogu.
Mislio sam da se nadjemo negdje oko plitvickih jezera... To mi se nekako cini kao "u sredini svega" ne mora bas neki grad.
Moze neko malo mjesto blizu autoceste.
Ipak je to miting MINIJA dakle nije problem doci do neke tocke al ne bi bas skoz do Zagreba.

Eto ako netko ima ideju i zeli se naci neka napise kad i gdje bi odgovaralo pa nadjemo zlatnu sredinu Smile
dooper
dooper
MINIholic

Broj postova : 428
Age : 36
Registration date : 07.08.2008

[Vrh] Go down

MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic Empty Re: MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic

Postaj by Leloo sri oľu 11, 2009 11:31 am

Ja sam za. Bilo koji vikend mogu, osim ovog koji sada slijedi jer sam na službenom putu.Nisam za Zg, ali sve ostalo mi je dobro - Dalmacija, Istra, Primorje,.... Sve dobro zvuči! bounce
Leloo
Leloo
Pro

Female Broj postova : 236
Age : 44
Registration date : 09.01.2009

[Vrh] Go down

MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic Empty Re: MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic

Postaj by s.s. sri oľu 11, 2009 12:47 pm

definitivno sam za Very Happy
što se tiče mjesta svejedno mi je, obožavam se voziti i doći ću gdje god treba, meni je jedino problem vrijeme, pošto radim u smjenama i rijetko imam slobodne vikende, ali već ćemo nešto smisliti Smile
s.s.
s.s.
MINIholic

Female Broj postova : 313
Age : 53
Lokacija : Sisak
Registration date : 03.10.2008

[Vrh] Go down

MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic Empty Re: MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic

Postaj by Leloo čet oľu 12, 2009 3:56 pm

ok, ima nas koji smo za, mogli bi se u nekom "korektnom" broju skupiti pa hajmo onda krenuti s prijedlozima!
npr kada bi mogli? sljedeći vikend?
Leloo
Leloo
Pro

Female Broj postova : 236
Age : 44
Registration date : 09.01.2009

[Vrh] Go down

MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic Empty Re: MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic

Postaj by s.s. čet oľu 12, 2009 7:00 pm

meni bi više pasao 4. mjesec, možda negdje oko uskrsa
s.s.
s.s.
MINIholic

Female Broj postova : 313
Age : 53
Lokacija : Sisak
Registration date : 03.10.2008

[Vrh] Go down

MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic Empty Re: MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic

Postaj by dooper čet oľu 12, 2009 8:52 pm

ja sam vikendima slobodna. istina da imam sto za raditi al jedno popodne npr. subota sam slobodan
dooper
dooper
MINIholic

Broj postova : 428
Age : 36
Registration date : 07.08.2008

[Vrh] Go down

MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic Empty Re: MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic

Postaj by Leloo čet oľu 12, 2009 9:25 pm

može onda oko Uskrsa.... meni odgovara...
Leloo
Leloo
Pro

Female Broj postova : 236
Age : 44
Registration date : 09.01.2009

[Vrh] Go down

MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic Empty Re: MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic

Postaj by Prenc čet oľu 12, 2009 9:55 pm

...evo i meni paše oko uskrsa Very Happy
malo sam razmislio i pao mi je a pamet G.Kotar:idea: ....
Svima je blizu-nekome više nekome manje ali sa minijem Red Cooper S je sve blizu:)...priroda:sunny: ...nema gužve...fantastično za druženje...i poznajem ga dosta dobro da bi mogao organizirati ručak...turistički đir picknik...itd.SmileSmileSmileSmile
Šta kažete? Question
Tko je za?Basketball
Tko bi mi pomogao? cheers
Koliko bi nas bilo? rabbit
UUUUU baš sam happy bounce bounce Party Time

Party Time Party Time Party Time Party Time
Prenc
Prenc
Pro

Male Broj postova : 248
Age : 43
Lokacija : ISTRA
Registration date : 10.09.2008

http://www.myspace.com/prenc

[Vrh] Go down

MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic Empty Re: MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic

Postaj by s.s. čet oľu 12, 2009 9:57 pm

super ideja Very Happy Very Happy
s.s.
s.s.
MINIholic

Female Broj postova : 313
Age : 53
Lokacija : Sisak
Registration date : 03.10.2008

[Vrh] Go down

MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic Empty Re: MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic

Postaj by dooper čet oľu 12, 2009 10:56 pm

Hmmm... dakle ja sam crna ovca Sad saaalim se (iako je crni mini)
nadam se da cu oko uskrsa imati barem 2 dana praznika. kazem ovca jer sam iz splita pa mi je kao da idem do zg... al ok... radije bi negdje oko like... ili sto ja znam... evo upravo gledam kartu. aj pa necu ic desno nego lijevo i eto me Smile
dakle ja sam za! uf koliko smilica u jednoj poruci... tko nosi kameru weeee ja nosim foto....
toooo napokon meeeting... pitat cu jos neke iz splita ako oni hoce ici jer navodno njihi ma nekoliko koji se okupe katkad al nisu na forumu
dooper
dooper
MINIholic

Broj postova : 428
Age : 36
Registration date : 07.08.2008

[Vrh] Go down

MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic Empty Re: MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic

Postaj by s.s. čet oľu 12, 2009 11:05 pm

meni je mjesto manje bitno, vozit ću i do Dubrovnika ako treba Very Happy
meni je bitnije da mi se poklopi da ne radim taj dan
s.s.
s.s.
MINIholic

Female Broj postova : 313
Age : 53
Lokacija : Sisak
Registration date : 03.10.2008

[Vrh] Go down

MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic Empty Re: MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic

Postaj by Prenc pet oľu 13, 2009 12:06 am

Coop, dooper, Leloo, s.s.& Co....recite datum...svtko neka vidi kada je free...i odlučujemo...počnimo tako...ako nekome treba moj mail ili tel neka pita...ja ću u međuvremenu smisliti gdije ručati,gdije se provozati i vidijeti nešto od atrakcija, gdije otići na kavu:) itd itd...
ako mi netko želi pomoći, tu sam.Smile
ako netko ima neki prijedlog ili ideju,tu sam.Smile
ako ima pitanja,tu sam.Smile
pitajte još kojeg minija da li bi došao:)
tu sam za sve...

Baš mi je drago da ste za i nadam se da nečemo ostati samo na riječima...nego da čemo se družiti...

Pozz svima
-

Party Time
Prenc
Prenc
Pro

Male Broj postova : 248
Age : 43
Lokacija : ISTRA
Registration date : 10.09.2008

http://www.myspace.com/prenc

[Vrh] Go down

MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic Empty Re: MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic

Postaj by Leloo pet oľu 13, 2009 12:26 am

Ja sam svaki vikend free tako da meni odgovara bilo kada. A oko Uskrsa mislim uzeti i GO tako da mi to super odgovara!Gorski Kotar može. Prenc ja sam blizu pa ako ti nešto treba pomoći u organizaciji, samo kaži... Nažalost nisam u kontaktu s nikim tko ima mini-ja u Ri... No
Leloo
Leloo
Pro

Female Broj postova : 236
Age : 44
Registration date : 09.01.2009

[Vrh] Go down

MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic Empty Re: MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic

Postaj by s.s. pet oľu 13, 2009 12:32 am

ja ću tek krajem ovog mjeseca znati svoj raspored za idući, pa čim saznam, javim datum Smile
s.s.
s.s.
MINIholic

Female Broj postova : 313
Age : 53
Lokacija : Sisak
Registration date : 03.10.2008

[Vrh] Go down

MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic Empty Re: MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic

Postaj by Anek pet oľu 13, 2009 12:14 pm

Evo i mene. I meni odgovoara oko Uskrsa, mislim da bi GK ili Lika bili ok mjesto.
Pozdrav

Anek
Newbie

Female Broj postova : 22
Age : 42
Lokacija : Ivanić Grad
Registration date : 29.08.2008

[Vrh] Go down

MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic Empty Re: MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic

Postaj by Prenc sub oľu 14, 2009 12:42 am

Super ako smi svi za...sunny
Javite točan datum...Sub ili ned... Very Happy

Party Time
Prenc
Prenc
Pro

Male Broj postova : 248
Age : 43
Lokacija : ISTRA
Registration date : 10.09.2008

http://www.myspace.com/prenc

[Vrh] Go down

MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic Empty miting travanj 2009 - GORSKI KOTAR

Postaj by Prenc sub oľu 14, 2009 1:11 am

Welcome Welcome Welcome Welcome Welcome Welcome Welcome Welcome Welcome Welcome Welcome Welcome

Organizira se miting za članove kluba i ne samo...pogledati ruriku members only...
Prijavite se

Party Time Party Time Party Time Party Time Party Time Party Time Party Time Party Time Party Time Party Time Party Time Party Time Party Time Party Time Party Time Party Time Party Time Party Time
Prenc
Prenc
Pro

Male Broj postova : 248
Age : 43
Lokacija : ISTRA
Registration date : 10.09.2008

http://www.myspace.com/prenc

[Vrh] Go down

MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic Empty Re: MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic

Postaj by red_S sub oľu 14, 2009 11:39 am

Bok!

Ako vam odgovara na miting bi došlo i nekoliko vozila iz Slovenije! Party Time

Kad bu poznat točan datum i lokacija bomo vidli koliko nas bi moglo doči... Very Happy

lp
red_S
red_S
Advanced

Broj postova : 78
Age : 42
Lokacija : Maribor - SLO
Registration date : 08.08.2008

[Vrh] Go down

MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic Empty Re: MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic

Postaj by s.s. sub oľu 14, 2009 12:54 pm

Naravno da ste dobrodošli Smile
Očekujemo vas u što većem broju Very Happy
s.s.
s.s.
MINIholic

Female Broj postova : 313
Age : 53
Lokacija : Sisak
Registration date : 03.10.2008

[Vrh] Go down

MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic Empty Re: MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic

Postaj by Sax sub oľu 14, 2009 10:10 pm

Kad je onda miting i gdje?
Sax
Sax
MINIholic

Male Broj postova : 330
Age : 47
Registration date : 12.08.2008

http://www.myspace.com/popperband

[Vrh] Go down

MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic Empty Re: MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic

Postaj by Prenc sub oľu 14, 2009 11:52 pm

...OBAVEZNO VAS OČEKUJEMO...EVO UPRAVO SAM POSLAO MAIL KLUBU IZ SLO PA OČEKUJEM NJIHOV ODGOVOR...ALI IMAMO MALO VREMENA ZA ORGANIZIRAIT PA BI BILO OK DA SE ČIM PRIJE DOGOVORIMO...Smile ČEKAM DATUM DA ORGANIZIRAM RESTORAN ZA RUČAK...NEKI IZLET ITD...AKO IMA IDEJA KONTAKTIRAJTE ME Party Time
Prenc
Prenc
Pro

Male Broj postova : 248
Age : 43
Lokacija : ISTRA
Registration date : 10.09.2008

http://www.myspace.com/prenc

[Vrh] Go down

MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic Empty Re: MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic

Postaj by BigBoSS ned oľu 15, 2009 12:22 am

Bog svima

Jer je Avto Klub New MINI Drivers velik 42 uradnih članova to znači, da ima kod naših meetinga 20 do 30 vozila. I mi planiramo prvo srečanje godine 2009 konec aprila tako kao svaku godinu. Ak želite možete se vi udeležit našog srečanja jer če bit vožnja preko granice za 20 do 30 vozila previše zahtevna.

U početku aprila očemo imat i track day na dirkališču Raceland (cijena za cijeli dan ca.30 do 50€). Ak želite možete doč i tamo.

Ovu godinu če bit puno srečanja, ak želite mogli bi nešto napravit zajedno u Septembru. baš se moramo o tome dogovorit par mjeseci prije jer je treba sve organizirat profesionalno. Kad se očekuje 20 do 30 vozila gužva je puna tako da je organizacija stvarno zahtevna.

I još nešto: iskustva kažejo, da je optimalno število večjih MINI meetinga 3 na godinu + 2 do 3 manja sa specialnom tematikom (npr. izlet na dirkališče, koji sejam, itd). Ak se ima previše meetinga onda je situacija taka, da dođe na svaki meeting samo okolo 10 do 12 minia (ak se ima bazu 40 članova) jer je srečanj previše i koji đođu na jedan, drugi na drugog i tako se svi porazgubijo i onda bi mogli biti svi meetingi bolji.

Pozdrav,
Anže

BigBoSS
Advanced

Broj postova : 67
Age : 38
Registration date : 17.08.2008

[Vrh] Go down

MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic Empty Re: MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic

Postaj by s.s. ned oľu 15, 2009 12:48 pm

pošto mi ipak nismo oformljeni kao klub, ovo je za početak bilo osmišljeno više kao ležerno druženje i upoznavanje mini zaljubljenika:)
odlična je ideja da nešto skupa organiziramo u septembru Smile
s.s.
s.s.
MINIholic

Female Broj postova : 313
Age : 53
Lokacija : Sisak
Registration date : 03.10.2008

[Vrh] Go down

MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic Empty Re: MINI Meeting Travanj 2009. - službeni topic

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 6. 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.