MINI Klub Hrvatska - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razlike između starih i novih Minija

4 posters

Go down

Razlike između starih i novih Minija Empty Razlike između starih i novih Minija

Postaj by Coop ned kol 10, 2008 4:49 pm

Pročitao sam na par mjesta na netu da su stari (dakle od 2002 - 2006) Miniji bili zabavniji za voziti od novih. Jel to istina? No
Coop
Coop
MINIholic

Male Broj postova : 288
Age : 34
Lokacija : Sisak - Zagreb
Registration date : 23.07.2008

http://miniklub.tk

[Vrh] Go down

Razlike između starih i novih Minija Empty Re: Razlike između starih i novih Minija

Postaj by whitepepper uto ruj 09, 2008 12:48 pm

Sto se mene tice ne.. imala sam stari MINI (R53 Cooper S, pure silver sa crnim krovom)..jest da je novi drukcij..mozda se malo manje osjeca go-kart feeling ali jos uvijek uzivam u voznji svog MINI bolida !! Very Happy
whitepepper
whitepepper
Newbie

Female Broj postova : 8
Age : 37
Registration date : 08.09.2008

[Vrh] Go down

Razlike između starih i novih Minija Empty Re: Razlike između starih i novih Minija

Postaj by Sax uto ruj 09, 2008 1:00 pm

Ja sam od starih vozio samo obicnog Coopera a s obzirom da sada imam S-a, ne mogu bas usporedjivati. Mislim da se taj faktor zabave nije mogao izgubiti jer u osnovi nema velike razlike, to je isti auto. Ako razgovaramo o motorima - kompresor u odnosu na turbo, kompresor je mogao biti veca fora cisto zbog zvuka koji se sada malo stisao s turbinom ali kad osjetim udarac u ledja osmjeh se ne skida s lica! Very Happy
Sax
Sax
MINIholic

Male Broj postova : 330
Age : 47
Registration date : 12.08.2008

http://www.myspace.com/popperband

[Vrh] Go down

Razlike između starih i novih Minija Empty Re: Razlike između starih i novih Minija

Postaj by fado uto svi 07, 2013 2:35 pm

Bok svima, vidim da je ova tema zastarila pa je malo dižem a nema boljih od vas da mi oko ovoga pomognete.
osim dizajna, koja je sve razlika između starog (2002-2007) i novog (2007-) ?
prvenstveno me zanima motori, u čemu je razlika? obični cooper i dizel.
ostalo? u ćemu je stari bolji ili lošiji od novog i obrnuto.
hvala vam puno na odogovorima, upravo tražim mini pa mi je svaka pomoć dobrodošla!

lp

fado
Newbie

Broj postova : 3
Age : 44
Registration date : 07.05.2013

[Vrh] Go down

Razlike između starih i novih Minija Empty Re: Razlike između starih i novih Minija

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.