MINI Klub Hrvatska - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mini one cabrio za prvi auto

3 posters

Go down

mini one cabrio za prvi auto Empty mini one cabrio za prvi auto

Postaj by -colette- pet lis 03, 2008 1:03 am

Svida mi se mini one cabrio i htjela bi ga kupiti kao prvi auto nakon sto polozim vozacki pa imam par pitanja....
zanima me mogu li nac taj auto u hr rabljeni i koje su uopce cijene novih i rabljenih mini cabria kod nas-mene zanima taj one cabrio jer koliko sam shvatila razlika je od ova druga dva cooper cabria i cooper s cabria samo u jacini motora, a meni kao pocetniku je bolje da je motor sto slabiji...
....dalje...postoji li mini samo kao benzinac ili ima i diesel verzija?
i trece....za mini su mi rekli da jako puno trosi pa me zanima je li to tako?
hvala unaprijed na odgovorima

-colette-
Newbie

Broj postova : 1
Age : 36
Registration date : 03.10.2008

[Vrh] Go down

mini one cabrio za prvi auto Empty Re: mini one cabrio za prvi auto

Postaj by Coop pet lis 03, 2008 1:42 am

Pozdrav Mia i dobrodošla na forum!

MINI One cabrio ima 90 KS, i teško da ćeš rabljenog naći u Hrvatskoj, pa ti savjetujem da kontaktiraš Tomić & Co. ako imaju informacije o kojem rabljenom.

Možda bi i najbolje bilo da pronađeš rabljenog u Njemačkoj, tamo One košta oko 15.000 eura, i sa svim porezima i davanjima bi koštao oko 19 ili 20 tisuća.

Novi košta oko 22k eura, ali druga generacija tek treba doći pa se još neko vrijeme neće moći naručiti, ali biti će i diesel verzija.

O potrošnji je već bilo riječi pa malo prosurfaj po forumu, i ako imaš kakvih pitanja, slobodno otvori temu na MINI Newbies PDF-u jer ova je namijenjena isključivo za predstavljanje Very Happy
Coop
Coop
MINIholic

Male Broj postova : 288
Age : 34
Lokacija : Sisak - Zagreb
Registration date : 23.07.2008

http://miniklub.tk

[Vrh] Go down

mini one cabrio za prvi auto Empty Re: mini one cabrio za prvi auto

Postaj by Sax pet lis 03, 2008 7:03 pm

Pozdrav i mali savijet...kad vec uzimas Minija uzmi radje Coopera nego One jer razlika u potrosnji nije velika (a vjerujem ni cijeni), a puno ce znacit 25 KS vise bez obzira bila pocetnik ili ne...Uostalom prije ces nach Cooper Cabrio nego One Cabrio. Good luck! Welcome
Sax
Sax
MINIholic

Male Broj postova : 330
Age : 47
Registration date : 12.08.2008

http://www.myspace.com/popperband

[Vrh] Go down

mini one cabrio za prvi auto Empty Re: mini one cabrio za prvi auto

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.