MINI Klub Hrvatska - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Problem sa zvukom...

3 posters

Go down

Problem sa zvukom... Empty Problem sa zvukom...

Postaj by minime1982 čet ruj 09, 2010 10:40 am

Pozdrav svim MINIfanovima, nova sam na ovom forumu i imam jedno pitanje tj. jedan problem sa svojim minijem I love you Imam coopera (2003.god) i kada dostigne brzinu od nekih cca 130 km/h počinje nešto zujati..mislila sam da su možda brisači pa sam testirala, skinula ih i dalje se čuo taj zvuk..onda sam pomislila da nisu možda retrovizori pa sam ih sklopila da testiram i opet se čuo taj zvuk (nekad varira između 130-160 km/h). Eh sad, nije mi jasno šta bi moglo biti? Jel imao tko od vas sličan problem? Mislim si da je do ventilacije jer vidim da na haubi ona ventilacija ima rupice i nekakvamreža je tamo koja je već poluraspadnuta pa da nije to u pitanju hmhm? Kupila sam prije par mjeseci tog coopera i sve je super osim eto toga, a živcira me jer je dosta iritantno pale Vidla sam dosta ovih novijih coopera i oni imaju plastiku kao neku zaštitu, znači u novom modelu su tu ventil. prekrili sa tom plastikom, možda su skužili za tu grešku??? Ima tko kakav savjet kaj da radim s tim?
minime1982
minime1982
Newbie

Broj postova : 12
Age : 41
Registration date : 09.09.2010

[Vrh] Go down

Problem sa zvukom... Empty Re: Problem sa zvukom...

Postaj by Sax čet ruj 09, 2010 1:31 pm

Moze biti svasta. Mozda ti brtve na prozorima malo pustaju pa se stvara zvuk, ili je ventilacija povukla nesto (listich ili sl.) pa se zbog toga cuje. Mozda da pokusas sa mobitelom snimiti zvuk u voznji pa odi u servis. Tesko je reci na temelju "opisa" o kakvom zvuku se radi.
Sax
Sax
MINIholic

Male Broj postova : 330
Age : 47
Registration date : 12.08.2008

http://www.myspace.com/popperband

[Vrh] Go down

Problem sa zvukom... Empty Re: Problem sa zvukom...

Postaj by minime1982 čet ruj 09, 2010 1:51 pm

Probat ću snimit, a zvuk je onako kao kod nekih automobila kada se čuju retrovizori ili brisači da fućkaju pri većim brzinama...?....primjetila sam da se recimo kod 130 počne čut pa kako ubrzavam nestane i tako..
minime1982
minime1982
Newbie

Broj postova : 12
Age : 41
Registration date : 09.09.2010

[Vrh] Go down

Problem sa zvukom... Empty Re: Problem sa zvukom...

Postaj by malibog pet ruj 10, 2010 8:07 pm

fakat si volja, ovo sa brisačima!!! Laughing

malibog
Newbie

Broj postova : 15
Age : 47
Registration date : 25.11.2008

[Vrh] Go down

Problem sa zvukom... Empty Re: Problem sa zvukom...

Postaj by minime1982 pet ruj 10, 2010 8:34 pm

Hehe pa da, morala sam isprobat i naravno molila Boga da ne padne kiša Very Happy
minime1982
minime1982
Newbie

Broj postova : 12
Age : 41
Registration date : 09.09.2010

[Vrh] Go down

Problem sa zvukom... Empty Re: Problem sa zvukom...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.