MINI Klub Hrvatska - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako reagirate na druge vozače MINIja?

+3
dooper
red_S
Coop
7 posters

Go down

Kako reagirate na druge vozače MINIja? Empty Kako reagirate na druge vozače MINIja?

Postaj by Coop pet ruj 05, 2008 10:20 pm

Dooper je spomenuo da kad vidi drugog Minija blica i maše, a navodno i ostali vozači po većim gradovima u HR prakticiraju istu stvar. Jeste li ikada pozdravljali druge, odnosno jesu li vas ikada pozdravili? Laughing
Kad napokon nabavim Coopera, mislim da neće proći niti jedan kolega u Miniju a da mu ne mahnem ili blicam Very Happy
Ne znam, nekako mi je to logična stvar, jer kao prvo: ne radi se o autu kojeg ima svatko, a kao drugo; vozači Minija su po svim anketama najviše zadovoljni sa svojim bolidima Wink
Coop
Coop
MINIholic

Male Broj postova : 288
Age : 34
Lokacija : Sisak - Zagreb
Registration date : 23.07.2008

http://miniklub.tk

[Vrh] Go down

Kako reagirate na druge vozače MINIja? Empty Re: Kako reagirate na druge vozače MINIja?

Postaj by red_S pon ruj 08, 2008 11:06 pm

Ja to prakticiram u Sloveniji, Hrvatskoj i Avstriji. Very Happy

Vecina jih vrača pozdrave a neki su slijepi... cyclops

lp
damir
red_S
red_S
Advanced

Broj postova : 78
Age : 42
Lokacija : Maribor - SLO
Registration date : 08.08.2008

[Vrh] Go down

Kako reagirate na druge vozače MINIja? Empty Re: Kako reagirate na druge vozače MINIja?

Postaj by dooper sub ruj 13, 2008 12:10 am

Kod mene su vecina slijepi.
Ka ono, imam MINIa i ko mi sta moze pa ja ispadnem kreten koji mase ka lud Smile
Al neki su super pa se jave i nasmijese. Pogotovo stranci.
Ne znaju ovi nasi sta imaju. Pa to nije samo avto!
dooper
dooper
MINIholic

Broj postova : 428
Age : 36
Registration date : 07.08.2008

[Vrh] Go down

Kako reagirate na druge vozače MINIja? Empty Re: Kako reagirate na druge vozače MINIja?

Postaj by s.s. pon tra 13, 2009 6:19 pm

mene uvijek neizmjerno razveseli kad vidim drugog minija i obavezno mašem i blicam, i većina ih i uzvrati.
Ali sam primijetila i reakcije ostalih vozača Very Happy Dosta njih mi trubne i maše, a sinoć mi se jedan mali (pješak) bukvalno zalijepio za auto Laughing
Stajala sam na semaforu, muzika u autu trešti (novi album depechovaca, samo da se zna Very Happy ) kad čujem netko mi lupa na prozor; okrenem se a neki mali (nekih 17,18 godina max) mi lupa na prozor i maše. Ja mu mahnem i okrenem se naprijed. Pali se zeleno, ja krećem, ali u isto vrijeme čujem čudan zvuk škripanja po prozorima; pogledam u retrovizor, a mali se bukvalno zalijepio za auto i još je trčao za mnom Laughing
s.s.
s.s.
MINIholic

Female Broj postova : 313
Age : 53
Lokacija : Sisak
Registration date : 03.10.2008

[Vrh] Go down

Kako reagirate na druge vozače MINIja? Empty Re: Kako reagirate na druge vozače MINIja?

Postaj by dooper pon tra 13, 2009 7:04 pm

OOOO pa sladja ima obozavatelje!
Pomalo creepy hm... pogledaj jel ima kakvih tragova.
Ne volim kad netko dira minica...
dooper
dooper
MINIholic

Broj postova : 428
Age : 36
Registration date : 07.08.2008

[Vrh] Go down

Kako reagirate na druge vozače MINIja? Empty Re: Kako reagirate na druge vozače MINIja?

Postaj by s.s. pon tra 13, 2009 7:16 pm

da, pomalo je bilo creepy, još pogotovo taj zvuk cviljenja prstiju po staklu, a još kad sam vidjela da se zateturao, bila sam se uplašila da ga nisam zgazila. Ah ta mladež Laughing
s.s.
s.s.
MINIholic

Female Broj postova : 313
Age : 53
Lokacija : Sisak
Registration date : 03.10.2008

[Vrh] Go down

Kako reagirate na druge vozače MINIja? Empty Re: Kako reagirate na druge vozače MINIja?

Postaj by dooper pon tra 13, 2009 7:35 pm

Mozda je bio pod nekim utjecajem mini-alkohola Smile ili ispusnih plinova heheh
dooper
dooper
MINIholic

Broj postova : 428
Age : 36
Registration date : 07.08.2008

[Vrh] Go down

Kako reagirate na druge vozače MINIja? Empty Re: Kako reagirate na druge vozače MINIja?

Postaj by s.s. pon tra 13, 2009 7:40 pm

ili je samo MINI fan Very Happy
s.s.
s.s.
MINIholic

Female Broj postova : 313
Age : 53
Lokacija : Sisak
Registration date : 03.10.2008

[Vrh] Go down

Kako reagirate na druge vozače MINIja? Empty Re: Kako reagirate na druge vozače MINIja?

Postaj by duje uto tra 14, 2009 9:56 am

da dooper govori istinu evo ja sam nekidad blicao jednom miniju u kojemu je bila neka dama a ona kao tele u šarena vrata gleda koji sam ja, i da bi na kraju se sreli na ini, gleda ona mene gledam ja nju kad ja odem do nje i kažem joj da ljudi koji imalu minija u cjelom svjetu se pozdravljaju e onda je pao smješak Smile
duje
duje
Advanced

Broj postova : 71
Age : 40
Registration date : 14.03.2009

[Vrh] Go down

Kako reagirate na druge vozače MINIja? Empty Re: Kako reagirate na druge vozače MINIja?

Postaj by Leloo uto tra 14, 2009 3:05 pm

mene je samo 1x jedan pozdravio!par puta sam ja blendala i trubila, al nije bilo uzvrata!ne j... to baš u Ri!sada mi je malo blesavo pozdravljati jer vidim da nema baš neke pretjerane reakcije...
Slađo sprži mi novi cd od DM!!!
Leloo
Leloo
Pro

Female Broj postova : 236
Age : 44
Registration date : 09.01.2009

[Vrh] Go down

Kako reagirate na druge vozače MINIja? Empty Re: Kako reagirate na druge vozače MINIja?

Postaj by Prenc uto tra 14, 2009 5:30 pm

...evo ja isto trubim ili blendam...i naravno netko uzvrat a netko ne... Oni koji ne uzvrate ili su zamišljeni (razmišljaju o novim felgama,poliranju i sl) Smile ili su ufurani u vožnju...ili ne vide dobro:)SmileSmileSmileSmileSmile Ja pozz ako želi uzvratiti super a ako ne...nikom ništa bemu miša. Razz
Prenc
Prenc
Pro

Male Broj postova : 248
Age : 43
Lokacija : ISTRA
Registration date : 10.09.2008

http://www.myspace.com/prenc

[Vrh] Go down

Kako reagirate na druge vozače MINIja? Empty Re: Kako reagirate na druge vozače MINIja?

Postaj by s.s. uto tra 14, 2009 5:53 pm

Leloo je napisao/la:
Slađo sprži mi novi cd od DM!!!
dogovoreno Very Happy
ideš na koncert?
s.s.
s.s.
MINIholic

Female Broj postova : 313
Age : 53
Lokacija : Sisak
Registration date : 03.10.2008

[Vrh] Go down

Kako reagirate na druge vozače MINIja? Empty Re: Kako reagirate na druge vozače MINIja?

Postaj by Leloo uto tra 14, 2009 9:36 pm

ideeeeem!!jedva čekam!!baš sam danas počela u mini-ju vrtiti moju kompilaciju njihovih "greatest hits" da se prisjetim riječi i budem spremna za koncert! Party Time
Leloo
Leloo
Pro

Female Broj postova : 236
Age : 44
Registration date : 09.01.2009

[Vrh] Go down

Kako reagirate na druge vozače MINIja? Empty Re: Kako reagirate na druge vozače MINIja?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.