MINI Klub Hrvatska - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POZIV MINI KLUBU NA HRVATSKI AUTOMOBILSKI FESTIVAL

Go down

POZIV MINI KLUBU NA HRVATSKI AUTOMOBILSKI FESTIVAL Empty POZIV MINI KLUBU NA HRVATSKI AUTOMOBILSKI FESTIVAL

Postaj by HAF pon kol 06, 2012 12:52 pm

Dragi svi,

Vjerojatno ste več čuli za prvi hrvatski automobilski festival

wwwdothrvatskiautofestivaldotcom


drago mi je što vas mogu pozvati na Hrvatski automobilski festival.
Kako možete vidjeti na web stranici čiji je link u mom potpisu,
HAF je zamišljen kao spoj komercijalnog Auto Showa (dakle hrvatski
izložbeni godišnji sajam novih automobila) i nekomercijalnog skupa entuzijasta
koji vole automobile.

Neki su se samnom već imali prilike upoznati. Vjerujem da je većinan vas pratila
rubriku "Vremeplov" u hrvatskom dvotjedniku "Auto Klub" koju sam uređivao i pisao.
Slikao sam vas kod crkve u Utrinama (ili kako se već taj kvart iza Avenue Malla zove)

Ideja Hrvatskog Auto Festivala je da skupi što više vrhunskih primjeraka klasičnih i klupskih vozila iz što više klubova na jednom mjestu.

HAF će se održati 1 i 2 rujna na Otoku hrvatske mladeži na Jarunu, a Vas molim da mi se javite na mail
kako bismo ostvarili kontakt u vezi organiziranja vašeg kluba i izložbe vaših automobila
na Hrvatskom automobilskom festivalu.

Nastup na HAF-u je besplatan za klubove, a eventualni partneri (radione, tvrtke itd) plaćaju mjesto po vrlo
povoljnoj cijeni.

Što se tiče nastupa/izložbe Vaših minija, organizacija je ovakva: U petak, 31.08. svi akreditirani (znači ne plaćaju naravno parking)
zlagači ulaze na otok,na predviđeni prostor (vrlo dobro uređena ravna trava, kao na stranim skupovima), OSTAJU dva dana, 1. i 2. rujna, i odlaze u nedjelju u noći ili ponedjeljak ujutro kući.

Naravno, manifestacija je i osigurana i čuvana od strane zaštitarske kompanije.

Molim Vas da mi se javite na ovaj mail po primitku ovog maila kako bi mogli razraditi pojedinosti.

Hvala i vidimo se!

Davor Devčić
Direktor programa
Hrvatski automobilski festival

davor.devcic at ozmedia dot hr

HAF
Newbie

Broj postova : 2
Age : 58
Registration date : 06.08.2012

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.